25 kwietnia w sali balowej Warszawskiego Domu Technika odbyła się gala plebiscytu Osobowość Roku 2022 województwa mazowieckiego. Wręczono statuetki i dyplomy osobom, które  Czytelnicy i Internauci “Polskiej Metropolii Warszawskiej” i “Tygodnika Ostrołęckiego”  obdarzyli zaufaniem, oddając głosy. Laureatów wybrano w pięciu kategoriach: Kultura, Nauka, Biznes, Działalność społeczna i charytatywna oraz Polityka, samorządność i społeczność lokalna.

Celem plebiscytu jest uhonorowanie ludzi niezwykłych, zaangażowanych, pełnych pasji, którzy konsekwentnie realizują cele i zachęcają innych do działania. Osoby, które prowadząc działalność chcą pomagać innym i przyczyniają się do rozwoju swojej małej ojczyzny.

Statuetki w kształcie skrzydeł wręczył redaktor naczelny Polski Metropolii Warszawskiej Wojciech Rogacin. Podkreślił, że “poprzez działania na rzecz swej lokalnej społeczności, najbliższego środowiska, laureaci przyczyniają się do budowy społeczeństwa obywatelskiego w kraju”.

Założycielka naszej firmy, Pani Grażyna Mroczkowska, zajęła I miejsca w powiecie makowskim w kategorii BIZNES. W imieniu laureatki dziękujemy za zaufanie i oddane głosy.

do góry