Grill 2021 na start z naszą ofertą sezonową

Sezon na grillowanie zbliża się wielkimi krokami. Coraz bliżej majówka czyli rozpoczynamy nasz tradycyjny czas grillowania.
Grillować możemy różne gatunki mięsa. Pieczenie na ruszcie to uniwersalny sposób na przyrządzenie uczty kulinarnej, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Grillowanie oznacza także łatwe i szybkie przyrządzanie smacznych posiłków. Mięso marynujemy. Przygotowane składniki umieszczamy następnie na ruszcie i już za chwilę możemy delektować się ich smakiem!

Grillowanie to także bardzo wdzięczna technika kulinarna. Wymaga od nas minimum wysiłku i pozwala cieszyć się pysznym oraz, co najważniejsze, zdrowym posiłkiem. Pieczenie na ruszcie wydobywa z mięsa i warzyw esencję smaku oraz ważne składniki odżywcze, witaminy i minerały, których zostają pozbawione np. podczas gotowania. Co więcej, podczas grillowania pod wpływem działania wysokiej temperatury, z jedzenia wytapia się nawet do 20% tłuszczu. Pieczenie na ruszcie pozwala więc zredukować kaloryczność jedzenia i nie wiąże się z koniecznością użycia dodatkowego tłuszczu, jak np. podczas smażenia potraw. Ponadto, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii do produkcji grilli, podczas ich eksploatowania nie powstają rakotwórcze związki chemiczne. Grillowanie to także wspaniały sposób na rozwinięcie naszych umiejętności kulinarnych, a także okazja do spędzenia wspólnego popołudnia z rodziną i przyjaciółmi.

Jak przypomina Money.pl:  Jeśli ktoś chce skorzystać z pięknej pogody i pogrillować ze znajomymi, to musi również pamiętać o koronawirusowych obostrzeniach.  Cały czas obowiązują zasady dotyczące zgromadzeń, a mianowicie w imprezach i spotkaniach może uczestniczyć maksymalnie 5 osób – do tego limitu nie wliczamy osoby zapraszającej na imprezę oraz osób, które wspólnie mieszkają lub gospodarują z tą osobą.

Zapraszamy do naszych sklepów po produkty ze specjalnej oferty sezonowej przeznaczone na grilla ! Znajdą u nas Państwo wiele propozycji, które zaspokoją  nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia.

Share
do góry