Naturalne surowce i krótki skład to bardzo silny argument wpływający na decyzje zakupowe.
Coraz częściej przy wyborze żywności znaczenie ma nie tylko opakowanie przyciągające wzrok, ulubiony smak reklamowanego produktu czy atrakcyjne ceny i promocje. Rośnie świadomość na temat wpływu spożywanych posiłków na nasze zdrowie.

Konsumenci coraz częściej zwracają uwagę nie tylko na sam skład produktu, ale także w jakich warunkach jest wytwarzany, jak wygląda łańcuch dostaw, z jakich surowców powstaje i w jaki sposób są one pozyskiwane. To już nie tylko trend czy moda, klienci są wyedukowani i wiedzą, że nieprzetworzona żywność pozytywnie wpływa na ich samopoczucie i odporność. Znaczenie ma dla nich także wpływ danego produktu na środowisko naturalne. Konsumenci są w stanie sprawdzić skąd pochodzą surowce do wytworzenia produktów, czy producent dba o środowisko naturalne i na ile procesy produkcyjne są zgodne z polityką zrównoważonego rozwoju.

Obecnie w ofertach producentów jest wiele produktów z tzw. „czystą etykietą” bez względu na rodzaj produktu. Wędliny, nabiał, słodycze, pieczywo, napoje, soki, przyprawy, sosy, przekąski – konsumenci oczekują takiej żywności w każdej kategorii. Półka ze zdrowymi produktami to dzisiaj konieczność, ponieważ świadomość Polaków rośnie z każdym rokiem.

GETMOR to nowoczesny producent żywności, który w trosce o zaspokojenie potrzeb konsumentów, stale urozmaica swoją ofertę o produkty spełniające najwyższe wymagania. Działamy  zgodnie z wymaganiami standardu IFS, BRC i PN-EN ISO 14001, zasadami Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) oraz Dobrej Praktyki Higienicznej (GHP). Zapraszamy do naszych Sklepów Firmowych.

clean & clear label

Tags:
Share
do góry