NOWOCZESNA MROŹNIA SKŁADOWA NA PONAD 3 000 MIEJSC PALETOWYCH

Nowoczesne wyposażenie, sprawdzone technologie oraz profesjonalizm i zaangażowanie naszego zespołu gwarantują najwyższą jakość i terminowość świadczonych usług oraz pełne bezpieczeństwo powierzonych towarów.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

Nasza mroźnia składowa to nowoczesny obiekt o pojemności ponad 3 000 miejsc paletowych. Powstała z zachowaniem najwyższych standardów budowlanych dla obiektów mroźniczych.  Została wyposażona w szereg nowoczesnych technologii. Produkty są magazynowane na regałach jezdnych w systemie wysokiego składowania. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy gwarancję wykorzystania maksymalnej powierzchni mroźni i uproszczenia jej obsługi.

Aby zminimalizować bieżące koszty utrzymania, zastosowaliśmy nowoczesny i energooszczędny system chłodniczy, z którego odzyskujemy ciepło od ogrzewania budynku i CWU. Ponadto, mroźnia jest wyposażona w wydajny tunel zamrażalniczy, co zapewnia wysoką jakość procesu mrożenia i trwałość produktu. Najnowsze dostępne rozwiązania technologiczne zastosowaliśmy także w innowacyjnym przewietrzania posadzki pod całą konstrukcją.

Uruchomienie mroźni umożliwia zaoferowanie naszym obecnym oraz przyszłym klientom nowych usług obejmujących mrożenie, magazynowanie i spedycję produktów.

Doskonała lokalizacja, około 80 km na północ od biznesowego centrum Polski jakim jest Warszawa, gwarantuje bezproblemowy dojazd.

3000+

miejsc paletowych

150+

wyrobów wędliniarskich

15000 +

ton rocznie przerobionego mięsa

do góry